• Bodegon Gym Tonic R1 Shoplo
 • 010500021 Tarrina 250 Gym Tonic Shoplo
 • 010500020 Doy Pack 150 Gym Tonic Shoplo
 • 010500023 GYM TONIC (500 gr) Shoplo
 • Gym Tonic k1
 • szejki sklep www
 • Bodegon Gym Tonic R1 Shoplo
 • 010500021 Tarrina 250 Gym Tonic Shoplo
 • 010500020 Doy Pack 150 Gym Tonic Shoplo
 • 010500023 GYM TONIC (500 gr) Shoplo
 • Gym Tonic k1
 • szejki sklep www

Supershake Gym Tonic

Dostępność:mała
Koszty dostawy:od 10 zł

Tentorium Energy

Ilość sztuk:
36 zł


Gym Tonic jest mieszanką kilku superfoods, która podnosi wytrzymałość fizyczną i przyspiesza regenerację po wysiłku. Każdy z czterech składników Gym Tonic w zdrowy sposób stymuluje sportowca do intensywnych treningów dostarczając organizmowi łatwo przyswajalne mikro i makroelementy. Gym Tonic spożywany regularnie sprzyja rozwojowi masy mięśniowej, podnosi wydajność i ułatwia regenerację mięśni. Gym Tonic pomaga sportowcom na wszystkich poziomach osiągać cele treningowe, jest skuteczną i bezpieczną opcją dla sportowców.

Ten Supershake dostarcza odpowiednią dawkę energii podczas treningu lub zawodów. Ze względu na zawartość węglowodanów Gym Tonic spożywany po wysiłku pomaga uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach. Charakteryzuje się doskonałym smakiem czekolady.

Maca cechuje się wysoką zawartością witamin (z grupy B, C), minerałów (wapń, fosfor, żelazo, magnez, cynk) oraz białka. Maca zmniejsza objawy zmęczenia, szczególnie w sportach wytrzymałościowych. Badania pokazują, że Maca przyczynia się do anabolizmu mięśni (synteza masy mięśniowej) zwłaszcza w sportach siłowych. Maca pomaga opanować uczucie stresu, w tym stresu wywołanego rywalizacją sportową. Najnowsze badania dowodzą, że Maca pomaga w utrzymaniu równowagi hormonalnej, podnosi energię, witalność i jasność umysłu.

Karob jest źródłem żelaza i wapnia. Wysoka zawartość magnezu, fosforu, cynku, krzemu, manganu i miedzi sprawiają, że jest to składnik bardzo ceniony przez sportowców. Jest źródłem energii, gdyż zawiera 50% węglowodanów.  Karob jest silnym antyoksydantem, ponieważ zawiera garbniki. Wpływa korzystnie na mikroflorę jelitową i ma działanie przeciwbiegunkowe.

Kakao spożywane regularnie i w umiarkowanych ilościach reguluje metabolizm, tzn. pozwala utrzymać masę ciała w naturalny sposób. Badania naukowe przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, że spożycie kakao może zwiększyć zdolność do wysiłku fizycznego. Kakao jest naturalnym lekiem antydepresyjnym, silnym przeciwutleniaczem, pobudza układ nerwowy i jest doskonałym źródłem energii.

Cukier kokosowy jest doskonałym źródłem energii i naturalnym słodzikiem o niskim indeksie glikemicznym (IG35). Dodatek cukru kokosowego w tym produkcie poprawia jego smak, dostarcza witaminy i minerały.


Sposób przygotowania:    Dodaj do  ulubionego napoju  zbożowego, soku owocowego lub koktajlu 1-2 łyżki stołowe Gym Tonic (ok. 5g produktu na jednej łyżce) przed treningiem lub zawodami. Produkt może  być stosowany po treningu w celach regeneracyjnych.


Składniki:    proszkowany korzeń Maca bio (Lepidium meyenii), sproszkowane kakao* bio (Theobroma cacao L.), sproszkowany karob bio (Cerotonia siliqua), cukier kokosowy (Cocos Nucifera).

Uwaga: w nowszych wersjach produktu producent zastępuje całkowicie sproszkowane kakao bio sproszkowanym karobem bio.


Nie dziękuję

Polecane