• SFE Protein R1 MODIF blog modif
 • SFE Protein Tarrrina 400 G bionetta sklep
 • sfe_protein_duo
 • sfe_protein_duo bionetta sklep
 • SF Express Protein bionetta sklep
 • SFE Protein R1 MODIF blog modif
 • SFE Protein Tarrrina 400 G bionetta sklep
 • sfe_protein_duo
 • sfe_protein_duo bionetta sklep
 • SF Express Protein bionetta sklep

SF Express Protein

Dostępność:mała
Koszty dostawy:od 10 zł

Tentorium Energy

Ilość sztuk:
20 zł 10 zł

Superfood Express Protein Eco

Termin przydatności do spożycia opakowań 400 g 30 grudnia 2018 r. - 50% zniżki! 

Opis produktu

Superfood Express Protein producenta Energy Fruits prezentuje nową i oryginalną koncepcję rynkową. Jest to kompletne śniadanie lub przekąska, gotowe do spożycia. To całkowicie wegański i bezglutenowy produkt rolnictwa ekologicznego.
Posiada delikatny słodkawy smak przypominający czekoladę i kremową konsystencję, którą można stopniować poprzez dodanie mniejszej lub większej ilości napoju. Wystarczy tylko dodać wodę (napój roślinny lub mleko) aby uzyskać odpowiednią konsystencję. Można dodać inne składniki takie jak orzechy, świeże lub suszone owoce, nasiona, itp.
Superfood Express Protein producenta Energy Fruits wyróżnia się wygodą użycia. Wszystko jest gotowe do użycia w opakowaniu jednorazowym, zaprojektowanym tak, aby można je było zabrać wszędzie: w podróż, na wycieczkę, do biura, gdziekolwiek zechcesz. Jeżeli chcesz jadać w domu możesz kupić opakowanie 400 g lub 1 kg.
Superfood Express Protein jest ekskluzywną mieszanką superfoodsów z nadzwyczajnymi właściwościami odżywczymi. Jest bogaty w białka o wysokiej wartości biologicznej, które są pozyskane z połączenia ekstraktu białek kiełków brązowego ryżu, groszku i nasion dyni. Ta zbalansowana kompozycja tworzy formułę o bardzo kompletnym profilu aminokwasowym i dzięki temu Superfood Express Protein zawiera nie mniej niż  30g białka w 100g produktu.
Kolejnym składnikiem nadającym nadzwyczajnej wartości produktowi jest unikalna kompozycja węglowodanów złożonych premium o wolnym czasie absorpcji, zawierających błonnik, bezglutenowych, dostarczających organizmowi stałej energii przez kilka kolejnych godzin. Jest on też bogaty w antyoksydanty polifenolowe, a konkretnie awenatramidy (1), które mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia tętniczego. Dodatkowo zawiera beta-glukan, w ilości 2.5g w 100g produktu, który jest częściowo rozpuszczalny w wodzie i tworzy w jelitach gęsty roztwór o konsystencji żelu.
Obserwowane korzyści stosowania:
- Zmniejszenie poziomu cukru we krwi i poprawienie wrażliwości insulinowej.
- Zmniejszenie ilości cholesterolu LDL oraz poziomu całkowitego cholesterolu (3).
- Wzrost uczucia sytości poprzez uwalnianie peptydu YY (4).
- Sprzyjanie rozwojowi korzystnych bakterii w jelitach (5).
Superfood Express Protein zawiera 10% nasion chia. Te nadzwyczaj odżywcze nasiona nadają mieszance szczególną konsystencję, bardziej kremową, nieco galaretowatą, poprzez właściwość wchłonięcia wody w ilości 12 razy większej od swojej masy i tworzą rozpuszczalny błonnik pod postacią śluzu roślinnego (6). Ten typ błonnika pozwala na utrzymanie się uczucia sytości przez dłuższy czas. Zapewnia też korzystne działanie prebiotyczne dla bakteryjnej mikroflory jelitowej (7).
Nasiona chia dostarczają niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 we właściwych proporcjach jak też białka o wysokiej wartości biologicznej (8, 9) i są bogate w wapń, magnez i fosfor. Wszystkie te niezbędne składniki odżywcze są konieczne do utrzymania zdrowego układu kostnego.
Superfood Express Protein zawiera też inne superfoodsy w mniejszych ilościach dla uzyskania lepszego smaku i zapewnienia wysokich wartości odżywczych: kakao, karob, lucumę i cukier kokosowy.
Superfood Express Protein jest zrobiony z bezglutenowych płatków owsianych, które są certyfikowane i nieustannie sprawdzane pod kątem zanieczyszczenia glutenem. To zapewnia ich czystość, brak zanieczyszczeń. Owies zawiera aweninę – prolaminę. (10). Badania wykazały, że spożycie bezglutenowego owsa może być uważane za bezpieczne nawet w odniesieniu do osób z nietolerancją a nawet alergią na gluten (11). Jeżeli masz nietolerancję lub alergię na gluten, powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem lub dietetykiem zanim włączysz bezglutenowy owies do swojej bezglutenowej diety.

Główne korzyści

 • Certyfikowany produkt ECOSzybko gotowy do spożycia (krócej niż w ciągu 1 minuty) po dodaniu wody lub napoju roślinnego
 • Łatwy do zabrania w postaci indywidualnych porcji lub opakowań rodzinnych
 • Bardzo wysoka zawartość białka (30g) z kompletnym profilem aminokwasowym
 •  Wysoka zawartość węglowodanów złożonych z dużą ilością błonnika
 • Zawiera beta-glukan i awenatramidy  o udowodnionych korzystnym wpływie na nasze zdrowie
 • Dobrze tolerowany przez układ pokarmowy
 • Pomaga regulować pracę jelit
 • Udowodnione korzyści zdrowotne
 • Bezglutenowy
 • W pełni odpowiada wymogom diet wegetariańskich i wegańskich
 • Przechodzi rygorystyczne kontrole jakościowe
 • Wolny od jakichkolwiek dodatków (barwników, sztucznych substancji słodzących, konserwantów), wolny od wypełniaczy i substancji spulchniających.

Wskazówki w zakresie stosowania
Idealny jako zdrowe śniadanie lub wysokiej jakości przekąska ze względu na zrównoważone zestawienie makroskładników. Wystarczy dodać wodę lub napój roślinny aby uzyskać pożądaną konsystencję owsianki.
Możesz dodać świeże lub suszone owoce, orzechy, nasiona, kawałki kakao, jagody, chipsy kokosowe lub jakiekolwiek inne dowolne składniki.
Udokumentowane przeciwskazania
Zalecamy, aby osoby z alergią lub nietolerancją glutenu lub chorujące na choroby jelit najpierw skonsultowały się ze swoim lekarzem / dietetykiem.
Jeżeli według zaleceń lekarza powinieneś stosować dietę nie zawierającą błonnika, nie powinieneś spożywać ani owsa ani chia.
Jeżeli chorujesz na cukrzycę powinieneś skonsultować się ze swoim lekarzem co do spożywania owsa.

Składniki:

Owies zwyczajny bio (Avena sativa), ekstrakt białka z ryżu bio (Oryza sativa), ekstrakt białka z grochu bio (Pisum sativum), ekstrakt białka z pestek dyni bio (Cucurbita moschata), sproszkowane kakao bio (Theobroma cacao L), sproszkowana lucuma bio (Pouteria lucuma), sproszkowany karob bio (Ceratonia siliqua), nasiona chia bio (Salvia hispanica), cukier kokosowy bio.
Wszystkie składniki certyfikowane ekologicznie i bezglutenowe.

Wartości odżywcze:

Bez mleka i żelatyny
Bez sztucznych dodatków
Bez GMO
Bez glutenu
Bez dodatku cukru
Bez dodatku barwników lub konserwantów
Bez tłuszczy trans

Przechowywanie
Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturze pokojowej, zabezpieczony przed bezpośrednim działaniem światła, w suchym i czystym miejscu. Okres przydatności do spożycia do 12 miesięcy w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Rodzaje opakowań
Superfoods Express Protein Eco
(2x75g) Podwójne opakowanie jednorazowe
(400 g) Słój
(1 kg) XXL Opakowanie ekonomiczne

Uwaga:
Osoby stosujące restrykcyjne diety powinny skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia lub dietetykiem przed rozpoczęciem lub zakończeniem korzystania z naszych produktów. Nie możemy polecić korzystania z naszego produktu w innym celu niż zaspokojenie głodu.
Jak zawsze przed dodaniem jakiegokolwiek suplementu do swojej diety należy skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.
W zależności od konkretnych gatunków i warunków rolniczych wartości mogą podlegać naturalnym wahaniom. Ta specyfikacja nie zwalnia kupującego nasze produkty w staranności i odpowiedzialności w zakresie ich stosowania.
Przypominamy, że wszystkie informacje zawarte w tej specyfikacji są tylko wskazówką i są przedstawione w dobrej wierze, pochodząc z różnych źródeł obejmujących badania zewnętrzne jak i wewnętrzne przeprowadzone przez naszą firmę.
Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie zastąpią porad wykwalifikowanego personelu medycznego ani nie są przeznaczone do diagnozowania, zapobiegania lub leczenia jakiegokolwiek stanu zdrowia.
Jeśli jesteś w ciąży, stosujesz leki lub cierpisz z powodu jakichkolwiek problemów zdrowotnych, przed zastosowaniem tego produktu skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą żywieniowym.
Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Suplementy nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Producent:
Adres: Carrer Major, 4 43550
Ulldecona Tarragona, Spain

Nie dziękuję

Polecane