• Dynia
  • Dynia

Organiczne białko z dyni

Dostępność:mała
Koszty dostawy:od 10 zł

BIORATIO

Ilość sztuk:
87 zł

Organiczne białko z dyni

Produkt wegański.
Waga: 1 kg
Składniki: 99% organiczne sproszkowane białko z dyni, 1% sól
Odpowiedni dla wegan, certyfikat ekologiczny, wolny od inżynierii genetycznej, wolny od laktozy, bezglutenowy, bez substancji słodzących, niskowęglowodanowy, wysoka zawartość białka, wspaniały smak!

Promocji podlegają opakowania z terminem ważności do dnia 30 września 2018 r.

Organiczne sproszkowane białko BIORATIO z dyni, pochodzące z Austrii, to źródło czystego, naturalnego białka, w 100% wolnego od działań inżynierii genetycznej. Jest doskonałą podstawą dla smacznych szejków proteinowych, smoothies lub wysoko białkowym dodatkiem do codziennej porcji płatków. W 100% organiczne i wegańskie, nie zawiera jakichkolwiek dodatków.
Zalecany sposób użycia: zmiksować 2 łyżki stołowe sproszkowanego białka (ok. 30g) w blenderze z 250ml organicznego mleka migdałowego / ryżowego / sojowego, lub dodać do płatków Muesli, napoju owocowego. Odpowiednie również do wypieków.

Profil aminokwasowy:

(wartości w g/100g): Asp 5,0/Thr 1,7/Ser 2,9/Glu 10,2/His 1,3/Gly 3,1/Arg 8,3/Tyr 1,8/Val 2,6/Meth 1,1/Phe 2,8/Leu 4,0/Lys 2,0/Pro 2,1/Cys 0,6/Trp 1,0/Isol 2,1/Ala 2,5

Zalecane dzienne spożycie (ZDS):

dorośli 0,83g/kg wagi ciała/dziennie. Uwaga dla alergików: produkt może zawierać śladowe ilości alergenów. Nie wolno przekraczać zalecanego dziennego spożycia nie może być przekraczane. Suplementy diety nie są substytutem zbilansowanego i urozmaiconego odżywiania. Przechowywać z dala od dzieci. Ten produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia. Przechowywanie: w suchym i chłodnym miejscu. Wyprodukowano w Niemczech. Kraj pochodzenia składników: Austria.

Nie dziękuję

Polecane