Nowość - pełnowartościowy posiłek SF Express Protein

28 maj 2017

Coraz częściej brakuje nam czasu by zjeść - pewnie zdarzyło Ci się zrezygnować z śniadania, nie mieć pomysłu na posiłek w pracy lub dać dziecku zamiast jedzenia do szkoły kilka złotych na "bułę". A znasz dylemat co zjeść przed treningiem albo po treningu? Jedziesz na wycieczkę rowerową i jedynym źródłem Twojej energii jest batonik? 

Jako dietetyk często podkreślam, że równie istotne to kiedy jemy jak, to co jemy i jak skomponowany jest nasz posiłek - w końcu to dzięki temu funkcjonują nasze mięśnie, mózg. Twoja energia i uśmiech buduje się na talerzu. 

Chciałabym zaprezentować Wam nasz nowy produkt - SF EXPRESS PROTEIN.

To wyjątkowa smaczna mieszanka płatków owsianych premium ( bezglutenowe) z najwyższej jakości białkami roślinnymi (30% łatwo strawnego białka o kompletnym aminogramie). Działa jako prebiotyk, bogata w błonnik, witaminy i składniki energetyczne. Odpowiednia dla sportowców, zarówno przed jak i po treningu oraz dla osób, które chcą poprawić swoją wagę i kondycję w zdrowy i naturalny sposób, dla dzieci i osób starszych – czyli dla każdego. 
Skład:
PŁATKI OWSIANE + BIAŁKO Z KIEŁKÓW RYŻU, GROSZKU I DYNI +
CHIA + KAROB + LUCUMA + CUKIER KOKOSOWY
Wystarczy dodać wody, wymieszać i już mamy gotowy kompletny posiłek. Polecamy urozmaicać smak poprzez dodanie owoców typu maliny , truskawki lub orzechy. Posiłki są wegańskie ale doskonale smakują gdy dodamy mleka lub jogurtu. 
SF Express Protein występuje w 3 wersjach:
- dwupak - OPAKOWANIE JEDNORAZOWE (2 x 75 GR)
Opakowanie jednorazowe, które można zabrać ze sobą w dniu wytężonej pracy. Idealne do zastąpienia posiłku kiedy masz mało czasu! 
-  opakowanie 400 gr aby spożyć porcję SuperFoods Express kiedy zechcesz. Idealne dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez zbilansowaną dietę i sport
-  DOY PACK 1KG

Polecane